Pripovjedno-dramski studio „Sviborići“

U utorak, 9. travnja u 17h s radom započinje Pripovjedno-dramski studio „Sviborići“ za djecu od 5 do 7 godina.

Pripovjedno-dramski studio „Sviborići“ održavat će se u Teatrinu Gradske knjižnice Solin, a vodit će ga Jasmina Aleksandra Žiljak, pripovjedačica i dramska pedagoginja.

U Studiju Sviborići polaznici će:

-razvijati govor-komunikacijske vještine-učiti pripovijedati uz kamishibai (papirnato kazalište)

-pripremiti se za upis u školu (govor, socijalizacija… )

-poticati razvoj glumačkih sposobnosti

-upoznati se s pričom i bajkom kao poticajem za razvoj čitalačkih sposobnosti

-vježbati pričanje i prepričavanje

Pripovijedanjem uz kamishibai, igru i dramu dijete će se osloboditi i treme od javnih nastupa, razvijati kreativnost, te intelektualne i motoričke sposobnosti.

Molimo zainteresirane roditelje da na prvi termin 9. travnja dođu s djecom 20-ak minuta ranije zbog kratkog dogovora s voditeljicom.

Prijave su obavezne WhatsApp porukom na 0959059680 (Jasmina)Broj članova Studija je ograničen.