POSTANI VOLONTER GRADSKE KNJIŽNICE SOLIN I DARUJ SVOJE VRIJEME I ZNANJE DRUGIMA!

Traže se osobe voljne i sposobne:
• držati dodatnu poduku iz raznih školskih predmeta višim osnovcima i srednjoškolcima
• držati informacijsku poduku (rad na računalu) umirovljenicima i osobama treće životne dobi
• dostavljati knjižničnu građu osobama koje iz raznih psihofizičkih razloga nisu u mogućnosti same doći u knjižnicu

Sve zainteresirane za pružanje i korištenje navedenih usluga molimo da se jave na telefon 021/213-327 ili na e-mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. i navedu:
• svoje ime i prezime
• broj telefona ili mobitela
• adresu
• za koji su oblik volontiranja/usluge zainteresirani

Nakon što formiramo bazu volontera i zainteresiranih korisnika krećemo s pružanjem navedenih usluga u prostorima Gradske knjižnice Solin!