U školu pjevanja koja se održava u Teatrinu Gradske knjižnice Solin možete se upisati ponedjeljkom od 19 do 20:30 sati (djeca) i 20:30 do 22 sata (odrasli).

ŠKOLA PJEVANJA PERSONARE

Želiš li naučiti pravilno pjevati ili usavršiti svoje pjevanje te postati članom vokalnog ansambla?

Prijavi se i nauči kako:

 pravilno disati i pjevati
 usvojiti pravilno držanje tijela
 uskladiti glas i tijelo
 poboljšati svoje glasovne mogućnosti
 povećati samopouzdanje u javnom nastupu
 pobijediti tremu i zapjevati i izvan kupaonice

U programu nudimo:

• individualne sate pjevanja
  • individualnu terapiju pjevanjem
  • grupne vokalne radionice
  • seminare pjevanja
  • eduakaciju osoba koje koriste glas u profesionalne svrhe (pjevači, glumci, nastavnici, voditelji, odgojitelji, menadžeri...)

Mjesto održavanja: Teatrin Gradske knjižnice Solin
Vrijeme održavanja: ponedjeljkom, 19:00 - 20:30 (djeca) i 20:30 - 22:00 (odrasli)

Voditeljica: Jelena Buble, prof. pjevanja

Prijave i informacije:
 mob. 091 112 9988
 e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
 osobno u Knjižnici

www.personare.hr