U četvrtak su djeca iz DV-a Salona sa svojim tetama Nedom Šućom i Dijanom Kalinić došla u knjižnicu u Svetom Kaju poslušati priču o tome kako je profesor Baltazar spasio more. A uspio ga je spasiti upravo zato što se, još dok je bio u vrtiću, učlanio u jednu knjižnicu i pročitao mnoštvo knjiga iz kojih je naučio kako riješiti i najsloženije probleme poput ovoga... Sljedeći dan knjižnicu je posjetila druga skupina djece DV-a Salona, sa svojim odgojiteljicama Anđelkom Matić i Milom Krpina, i saznala kako patuljak Mudrić čuva prirodu...

IMG 20220428 WA0023