Kako bi olakšali i pojednostavili komunikaciju s korisnicima uveli smo aplikaciju za Android i iOS mobilne uređaje pod nazivom Gradska knjižnica Solin.

Aplikacija je namijenjena svim korisnicima Gradske knjižnice Solin, koji putem nje mogu pretražiti e-katalog knjižnice, pregledati kalendar događanja, generirati svoj korisnički broj u barkod i na taj način koristiti mobitel kao digitalnu iskaznicu, produžiti posudbu građe, rezervirati građu, provjeriti posjeduje li knjižnica primjerak neke građe ili zatražiti literaturu za seminarski rad.

Unutar aplikacije nalaze se i podaci kao što je radno vrijeme, odgovori na česta pitanja, kontakt podaci svih ogranaka knjižnice te poveznice na društvene mreže.

Aplikacija je besplatna i dostupna putem pametnih telefona a korisnici je mogu preuzeti putem Google Play ili AppStore platformi, ovisno o tome kojom se vrstom pametnog telefona služe.

Preuzmite je već danas i saznajte što se događa u knjižnici!

Više o mKnjižnica na linku: https://mknjiznica.com/