Prosinac 2021. u Gradskoj knjižnici Solin zaokružili smo božićnim koncertima polaznika Škole pjevanja "Personare".

Prva su svoj božićni koncert u ponedjeljak 20. prosinca održala djeca koja jednom tjedno u Teatrinu pod vodstvom mentorice i voditeljice Jelene Buble na grupnim vokalnim radionicama izvode jednostavne vježbe za glas povezane s tehnikom disanja, vježbaju držanje i opuštanje tijela te usklađuju glas i tijelo, poboljšavajući na taj način svoje glasovne mogućnosti. Svemu tomu treba svakako pridodati i vježbanje samoupouzdanja u javnom nastupu kojega na ovom koncertu nekima nimalo nije nedostajalo.

Samopouzdanja su imali i odrasli polaznici Škole pjevanja koji su svoj božićni koncert održali dva dana kasnije, u srijedu, 22. prosinca.

Atmosferu s koncerta teško je prenijeti slikom, ali barem mali uvid možete dobiti listajući kroz priloženu fotogaleriju...