U subotu, 13. studenoga, pred sam kraj Mjeseca hrvatske knjige, u Teatrinu Gradske knjižnice Solin održana je predstava za djecu Nemaš pojma, Grizlijane.

Književni hit spisateljice Ane Đokić-Pongrašić pretvoren je u mjuzikl o razmaženom i nespretnom medvjediću kojeg je cijeli život hranila mama.

Priča je okupljenoj publici, i djeci i roditeljima, pokazala s kakvim se sve problemima susreću mališani pri polasku u školu, kada moraju postati samostalniji i prihvatiti odgovornost. Nadamo se da se naši i veliki i mali gledatelji nisu samo zabavili, nego i naučili poneku važnu životnu istinu.