Poštovani korisnici,

u skladu s Odlukama Stožera civilne zaštite, od 16. studenoga 2021. godine dopušten je ulazak u prostore Gradske knjižnice i ogranaka korisnicima, poslovnim suradnicima i zaposlenicima samo uz predočenje valjane i važeće EU Digitalne Covid potvrde ili drugog odgovarajućeg dokaza o cijepljenju, preboljenju, testiranju i osobnog identifikacijskoga dokumenta.

Ova odredba se ne odnosi na korisnike mlađe od 16 godina.

Korisnici koji nisu u mogućnosti predočiti pravovaljane potvrde mogu poslati zahtjev za posudbu građe na mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili na broj telefona 021 213 327.

I dalje vrijede sve obaveze pridržavanja epidemioloških mjera u prostoru Knjižnice:

• pravilno nošenje zaštitne maske tijekom boravka u Knjižnici
  • dozvoljen je slobodan pristup građi na policama uz pridržavanje mjera socijalnog distanciranja i dezinfekcije ruku
  • dostupni su svi odjeli i službe Knjižnice
  • preporučuje se korištenje beskontaktnih kartica prilikom naplate usluga u Knjižnici
  • molimo korisnike da odustanu od dolaska u Knjižnicu ako imaju povišenu temperaturu ili respiratorne smetnje.

Podsjećamo Vas da je ONLINE POSUDBA e-knjiga - i dalje je aktualna kao i ONLINE UČLANJENJE.

Za usluge pretraživanja, korisnicima je dostupan katalog: http://194.152.210.23/cgi-bin/wero.cgi?q=&x=28&y=11

Hvala na razumijevanju.