Kult(na) ura je klub čitatelja Gradske knjižnice Solin koji okuplja ljubitelje knjiga i čitanja. Članovi kluba sastaju se jednom mjesečno u Gradskoj knjižnici Solin gdje imaju priliku razgovarati o pročitanim knjigama te preporučiti jedni drugima svoje omiljene naslove i pisce. Sljedeći susret održat će se u četvrtak 19. rujna 2019. s početkom u 18 sati kada ćemo razgovarati o knjizi Istanbul: grad, sjećanja turskog nobelovca Orhana Pamuka.

Voditeljica: Nada Topić

Pridružite nam se i sudjelujte u opuštenom razgovoru o dobrim knjigama!

Svi zainteresirani mogu se prijaviti u Knjižnicu osobno, e- mailom na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., telefonom na broj 213-327 ili nam se jednostavno pridružiti u najavljenom terminu.