Trodnevne besplatne radionice Škole crtanja za djecu i odrasle koje je u Gradskoj knjižnici Solin vodila Ana Krolo, mag. edukacije likovne kulture i prof. arheologije bile su vrlo kreativne, neki su učili osnove crtanja, a neki su dodatno usavršavali svoje znanje ... zavirite na naše radionice kroz priložene fotografije, možda vas inspiriraju da nam se u rujnu i sami pridružite kada kreću redovne radionice Škole crtanja ... pratite objave na našim stranicama jer uskoro ćemo objaviti detalje o upisima i početku radionica ...

Kralja Zvonimira 117 d
21210 Solin