Osnovna škola don Lovre Katića i Javna ustanova u kulturi Zvonimir pod pokroviteljstvom grada Solina proveli su projekt „Solinski vremeplov” koji je uključivao cjeloviti inovativni pristup kulturnoj baštini usmjeren njezinom očuvanju i promidžbi kroz niz povezanih događaja i aktivnosti. Projekt je osmišljen da na zabavan, sustavan i metodički primjeren način povezuje obrazovne, kulturne i umjetničke sadržaje s ciljem izgradnje osobnoga, kulturnoga i nacionalnog identiteta preko zanimljivih sadržaja, radioničkih aktivnosti i igara te na taj način utječe na razvoj svijesti o potrebi očuvanja prirodne i kulturne zavičajne baštine. Završna svečanost projekta održana je u Teatrinu GK Solin, a dio atmosfere donosimo kroz priloženu fotogaleriju...

vremeplov 1

vremeplov 2