Solinska je publika u četvrtak, 12. travnja imala prilike uživati u jednoj od najnagrađivanijih predstava Teatra Exit, u predstavi "Balon" koju je na osnovu teksta Mate Matišića režirao Mislav Brečić. Spoj razornog smijeha i gorke, gotovo morbidne emotivnosti na pozornicu solinskog Teatrina donijeli su mahom istaknuti hrvatski glumci, Krešimir Mikić, Vilim Matula, Branka Trlin i Judita Franković. Sudeći prema reakcijama, publika u Teatrinu usitinu je uživala u svakoj minuti izvedbe i sama se tako uvjerivši zašto je Balon jedna od najnagrađivanijih Exitovih predstava....

Kralja Zvonimira 117 d
21210 Solin