Tijekom Mjeseca hrvatske knjige brojni su solinski osnovci i djeca iz vrtića obišli Gradsku knjižnicu Solin, kako Središnju u Solinu, tako i Ogranke u Mravincima, Vranjicu i Svetom Kaju. Prilikom ovih posjeta knjižničari su djecu upoznali s razlikama između Knjižnice i Knjižare, pokazali su im knjižnične odjele, napose, Dječji odjel, objasnili im kako se posuđuju knjige i što sve u Knjižnici mogu raditi. Djeca su prilikom posjete Središnjoj Knjižnici obišla i Teatrin, saznali su čemu sve on služi i što se u njemu događa. Nadamo se kako će mnogi od njih postati naši redoviti posjetitelji, bilo kao ljubitelji pisane riječi, bilo kao sudinoci i posjetitelji kretivnih radionica i kulturnih događanja u njihovoj Knjižnici.

Kralja Zvonimira 117 d
21210 Solin