Gradska knjižnica Solin nastavlja s besplatnim ljetnim radionicama za djecu i odrasle - u tijeku je Škola glume koja se odvija pod mentorstvom Zorane Kačić Čatipović, mag. glume. ...  svi vi u kojima tinja želja izići na "daske koje život znače", ali niste mogli doći na ljetne radionice ili se još uvijek premišljate, možete nam se pridružiti i u rujnu kada krećemo s redovitim tjednim radionicama... A ako vam se ne pjeva i ne glumi, možete i zaplesati s nama na besplatnim radionicama argentinskog tanga koje će se održati 21., 22. i 24. kolovoza ... vidimo se u Teatrinu!

Kralja Zvonimira 117 d
21210 Solin