Opet je živo u ogranku knjižnice u Svetom Kaju! Razlog tomu je pričaonica na koju su jučer došla djeca iz vrtića Sv. Anastazije s tetama Katom i Snježom. S velikim zanimanjem djeca su uživala u priči o Danku i njegovu dinosauru te sudjelovali u razgovoru o dinosaurima koje su imali priliku vidjeti u muzejima i knjigama.

Poslije pričaonice bojali su crteže koje im je pripremila knjižničarka Jasminka.
Koliko djeca vole ovu knjižnicu, najbolje govori podatak kako su nedavno, prilikom promocije slikovnice ''Priča o sv. Anastaziju'' u Gradskoj knjižnici Marko Marulić u Splitu, nacrtali knjižnicu u Svetom Kaju i knjižničarku Jasminku, a ti se crteži nalaze na panou splitske knjižnice.

pricaonica jase 2

pricaonica jase 3